Odbioromat

Urządzenie nadawczo-odbiorcze do samoobsługowego odbioru i nadawania przesyłek. Dzięki niemu możesz:

  • Pozwolić swoim klientom na odbiór zamówień o dowolnej porze bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
  • Dać możliwość kurierowi pozostawienia przesyłki dla mieszkańca wspólnoty. Wystarczy postawić go przed blokiem lub bramą.
  • Przyjmować do naprawy i oddawać sprzęty poza siedzibą swojej firmy.
  • Sprzedawać większe produkty jak z maszyny vendingowej.
  • Prowadzić samoobsługową wypożyczalnię.
  • Wszystko co wymyślisz – nasze maszyny  projektowane i produkowane w całości są Polsce. Możemy zaprojektować urządzenie jak  również oprogramowanie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dowolny kolor

z palety RAL

Zewnętrzny

do pracy w każdych warunkach.

Solidna konstrukcja

Blacha ocynk ogniowy 175g/m2

7 cali

Ekran lcd o przekątnej 7 cali.

Plug&Play

Urządzenie dostarczane jest w pełni skonfigurowane.

GSM LAN WiFi

Połaczenie z Internetem możliwe poprzez WiFI, LAN lug sieć GSM

Rozmiary skrytek

dopasowane do Twoich wymagań

Bezpieczne zasilanie

12V – opcjonalny zasilacz buforowy.

Wytrzymała klawiatura

Czytelna którą można obsługiwać w rękawiczkach.

API

Umożliwiające integrację z dowolnym systemem zewnętrznym.

Personalizacja na każdym etapie

Nasze podzespoły (szafy, elektronikę) dostarczają lokalni producenci zgodnie z naszymi projektami i wytycznymi. Pracujemy na własnym dedykowanym oprogramowaniu. Dzięki temu możemy, każdy z elementów produktu dopasować do wymogów klienta.

Format szafyOprogramowanie
Serwis
Jeden ze standardowychStandardowe producentaProducenta lub autoryzowanego partnera
Przygotowany na indywidualne zamówienie – już od 1 sztuki.Dedykowane napisane przez producentaSerwis we własnym zakresie lub wybranej przez klienta firmy
Integracja z własnymi rozwiązaniami klienta np. pomieszczeniami, szafami, skrytkami.Własna aplikacja klienta, lub integracja poprzez APIDla każdego możliwość zamówienia podzespołów u producenta.

Wybrane realizacje

Agawa.pl

Czy w miejscu instalacji wymagane jest zasilanie?

Urządzenie zasilane jest prądem stałym 12V. Może pracować na akumulatorach i być doładowywane z paneli fotowoltaicznych. Jednak najlepszym i nie sprawiającym kłopotów rozwiązaniem jest korzystanie z zasilania sieciowego.

Ile to kosztuje?
Cena uzależniona jest od preferencji zamawiającego. Wersja seryjna jest zdecydowanie tańsza od wykonanej na zamówienie zależy ona od wielkości urządzenia, ilości skrytek, dodatkowego wyposażenia np. takiego jak oświetlenie. Aktualna oferta dostępnych urządzeń jest w naszym sklepie.

Jakie informacje potrzebne są do wyceny odbioromatu?
W celu wyceny dla konkretnej oferty. Prosimy o informację:

– jakie miały by być wielkości szaf (głębokość szerokość, wysokość)
– ile skrytek
– jakie mniej więcej wielkości skrytek
– gdzie i na kiedy dostawa
– ile urządzeń byłoby zamawianych jednocześnie.

Do takiej „maszynki” nie zmieszczę desek, parkietu, listew, klejów, maszyn czy lakierów więc w naszej branży nie zda on egzaminu.
Urządzenie możemy przygotować w dowolnym wymiarze. Co więcej nie musi to być metalowa szafa. Miejscem przechowywania może być posiadane pomieszczenie lub kontener. Takie przechowywalnie można podłączyć do naszych sterowników oraz systemu i użytkować jak odbioromat.

W jaki sposób zapewniacie serwis urządzenia?
Oferujemy kompleksową obsługę. Od projektu do montażu urządzenia. Oprogramowanie sprzedawane jest w modelu abonamentowym. W cenie oprogramowania jest korzystanie z dedykowanej bazy danych, monitoring urządzenia. Ewentualne naprawy urządzenia można zlecić nam lub lokalnemu serwisantowi czy własnemu pracownikowi. W każdej sytuacji zapewniamy wsparcie oraz części.

Czy posiadają Państwo integracje z Ido Sell?
Nasz system jest otwarty. Przygotowaliśmy API, które pozwala dowolnej aplikacji na komunikację z urządzeniem. Mamy gotowe skrypty dla popularnych platform. Pomożemy też z integracją z Twoim oprogramowaniem. Integrowaliśmy już nasze zamki Booking Lock z Ido Sell Booking i nie będzie problemu, aby zintegrować z podbnym API Ido Sell.